Rakstniece Laura Vinogradova viesojas RCB Biķernieku filiālbibliotēkā

Vai zini, kā sacerēt pasaku? Pirmsskolas CreaKids  vecākās grupiņas audzēkņi  to uzzināja, tiekoties ar rakstnieci Lauru Vinogradovu RCB  Biķernieku filiālbibliotēkā 20. oktobrī. Ar interesantām un oriģinālām  idejām bērni  aktīvi iesaistījās pasakas veidošanā, kura pārsteidza ar galveno  varoņu Kaķa  un  Vāveres izdarībām, viņu sastaptajiem  draugiem un piedzīvojumiem.  Izrādās, ka pasaku sacerēšana ir ļoti aizraujošs pasākums un bērnu fantāzijai nav robežu.

Laura Vinogradova ir vairāku stāstu krājumu pieaugušajiem un bērnu grāmatu autore. 2021.g. rakstniece apbalvota ar Eiropas Savienības Literatūras balvu par garstāstu pieaugušajiem ‘’Upe’’.

L.Vinogradovas sarakstītās grāmatas ‘’Snīpulītis no Snīpuļciema’’, ‘’Mežpasakas-par Zalktēnu un stirnu meitenēm’’, ‘’Mežpasakas- par Meža Susuri, skudrām, Vilceni un Pūces bērnu’’, ‘’Tētis un suns’’ atrodamas RCB filiālbibliotēkās.