“Sienāzīšiem” par Sprīdīti

Vējainajā ceturtdienā, 6. oktobrī, RCB Daugavas filiālbibliotēkā ciemojās Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes grupiņa “Sienāzīši”.

Kopā ar mazajiem iepazināmies ar dažādām interesantām grāmatām – tādām, kas atdzīvojas, kas skan un kas aiz atveramiem lodziņiem slēpj daudz interesantas informācijas! Tās šķita ļoti interesantas, un bija patīkami redzēt, ka grāmatiņu lasīšana var būt vēl aizraujošāka!

“Sienāzīši” šobrīd mācās Annas Brigaderes lugu “Sprīdītis”, tāpēc bērniem parādījām dažādas Sprīdīša grāmatiņas. Par visinteresantākajām tika atzītas tās, kur ilustrācijas zīmējuši citi bērni, un Sprīdīša grāmatiņa, kurai ir vairāk nekā 100 gadi. Pēc tam kopīgi noskatījāmies arī Sprīdīša animācijas filmas fragmentu (1982), kas bērniem ļoti patika.

Turpinot Sprīdīša tematiku, kopā izspēlējām “gredzentiņ, gredzentiņ parādies” un noslēgumā kopā uztaisījām katrs savu lāpstiņu, un izkrāsojām grāmatzīmes ar Sprīdīti.

Lai veicas lugas iestudējumā!

Uz drīzu tikšanos bibliotēkā!