Kas jādara, ja tu satiec lāci? Un ja nesatiec?!

RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā, tāpat kā daudzās citās bibliotēkās, notika Ziemeļvalstu literatūras nedēļas rītausmas pasākums “Daba Ziemeļvalstīs”. No bibliotēkas grāmatām bērni uzzināja, kādi dzīvnieki mīt ziemeļos. Tad visi kopā izlasījām neparastu un asprātīgu Mālinas Kiveles un Martina Glasa Serupa bilžu grāmatu “Ja tu satiec lāci”. Un tā kā mūsu bibliotēkā jau izsenis mīt lielais lācis vārdā Brunis, izdomājām, ka nu ir īstais laiks viņu apciemot. Kāds gan bija mūsu pārsteigums, kad parastajā vietā Bruni neatradām! Labi, ka pamanījām lāča pēdas, un, pa pēdām ejot, drīz vien atradām arī pašu Bruni – pavisam negaidītā vietā! Bērnu prieks, satiekot lāci, bija tik liels, ka ik katrs gribēja viņu samīļot. Tad varējām visi kopā nodziedāt lācim dziesmiņu, uzzīmēt skaistus zīmējumus un pacienāties ar konfektēm!

Uz tikšanos bibliotēkā!