Ko Tu zini par grāmatu “Diena, kad ome salauza internetu”?

Marka Uves Klinga grāmata “Diena, kad ome salauza internetu” ir viena no LNB Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatām kategorijā “9+”.

Vairāk par LNB Lasīšanas veicināšanas programmu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2022” vari atrast šeit.

Marks Uve Klings ir viens no veiksmīgākajiem mūsdienu autoriem Vācijā. Latviešu valodā jau izdotas autora grāmatas – “Diena, kad opis uz plīts uzlika elektrisko tējkannu” un “Diena, kad tētis pārrunāja kutelīgus jautājumus”.

Grāmatā vari lasīt par to, kā vienu dienu pasaulē uz dažām stundām pārstājis darboties internets. Ir aizdomas, ka pie šīs globālās problēmas vainojama kāda ome kādā Vācijas pilsētiņā.

Ja grāmatu jau esi izlasījis, RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina Tevi pārbaudīt zināšanas par grāmatu “Diena, kad ome salauza internetu”, atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumu.

Jautājumi:

1. Kas pieskatīja omi?
  2. Cik gadu bija Mausim?
  3. Kādā krāsā Luīzei bija mati?
  4. Kādu ielu meklēja picu zēns?
  5. Kas ir noslēpumainais artefakts no cilvēces pirmsākumiem, ko opis izvilka no sava kofera?
  6. Ko spēles laikā tēloja Mausis?
  7. Ko tētis darīja bankā?

Uzdevums:

• Apraksti un uzzīmē savas ģimenes ideālo dienu bez interneta!

Atbildes sūti uz RCB filiālbibliotēkas “Vidzeme” e-pastu: rcb.vidzeme@riga.lv