Ko Tu zini par grāmatu “Gustavs Salmiņš liek no augšas”?

Toma Dirgēlas grāmata “Gustavs Salmiņš liek no augšas” ir viena no LNB Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatām kategorijā “9+”.

Vairāk par LNB Lasīšanas veicināšanas programmu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2022” vari atrast šeit.

Toms Dirgēla ir viens no populārākajiem lietuviešu bērnu rakstniekiem. Viņa grāmatas pieredz atkārtotus izdevumus un tiek tulkotas citās valodās, bet rakstnieku bērni atpazīst pat uz ielas un allaž painteresējas par gaidāmajām grāmatām vai grib uzņemt kopīgu pašbildi. Saviem lasītājiem Toms Dirgēla ir dāvājis jau vairāk nekā 30 grāmatu un nemaz nedomā apstāties!

Grāmatā vari uzzināt par to, kas notiek, ja pie tevis nokļūst NBA līgas basketbolista botas, kas notiek tad, ja tu nepadodies un beidzot notici sev un to, vai pretinieks vienmēr ir pelnījis tikt satriekts?

Ja grāmatu jau esi izlasījis, RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina Tevi pārbaudīt zināšanas par grāmatu “Gustavs Salmiņš liek no augšas”, atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumu.

Jautājumi:

1. Kā sauca Gustava komandu?
  2. Ko Gustavs atrada zem spilvena?
  3. Par ko strādāja Gustava tētis?
  4. Kas bija Gustava mīļākais sportists?
  5. Kā Gustava tētis atriebās skolotājai?
  6. Ko Gustavs ieraudzīja kastē?
  7. Kāds bija trenera uzvārds?

Uzdevums:

• Uzraksti novēlējumu Gustavam!

Atbildes sūti uz RCB filiālbibliotēkas “Vidzeme” e-pastu: rcb.vidzeme@riga.lv