Ko Tu zini par grāmatu “Neatskaties”?

Latviešu autores Žanetes Lazdovskas grāmata “Neatskaties” ir viena no LNB Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatām kategorijā “9+”.

Vairāk par LNB Lasīšanas veicināšanas programmu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2022” vari atrast šeit.

Žanete Lazdovska ikdienā profesionāli darbojas jurisprudences jomā, savukārt mājās, vērojot savu bērnu intereses, viņa bieži vien sastopas ar to, cik ļoti pusaudžus saista mistiski atgadījumi un atjautības uzdevumi.

“Neatskaties” ir stāsts par patiesu draudzību, bīstamiem atklājumiem un nervus kutinošām dēkām.

Ja grāmatu jau esi izlasījis, RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina Tevi pārbaudīt zināšanas par grāmatu “Neatskaties”, atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumu.

Jautājumi:

1. Kas bija Herberts?
  2. Kur atrada Bruno?
  3. Kas bija paslēpts aiz grāmatām?
  4. Kura audzinātāja palīdzēja bērniem?
  5. Kādu uzvārdu Bruno piešķīra bērnu namā?
  6. Kāds bija seifa kods?
  7. Kāds bija Bruno īstais vārds un uzvārds?

Uzdevums:

• Izdomā kādu vārdu, kurā paslēpts cits vārds!

Atbildes sūti uz RCB filiālbibliotēkas “Vidzeme” e-pastu: rcb.vidzeme@riga.lv