Ko Tu zini par grāmatu “Tētis un suns”?

Lauras Vinogradovas grāmata “Tētis un suns” ir viena no LNB Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatām kategorijā “9+”.

Vairāk par LNB Lasīšanas veicināšanas programmu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2022” vari atrast šeit.

Laura Vinogradova ir latviešu rakstniece, 2021. gada ES Literatūras balvas laureāte. Laura Vinogradova ir nepārspējama stāstniece.  Bērni jau iepazinuši “Snīpulīti no Snīpuļciema” un mīļuprāt ciemojas “Mežpasaku” mājīgajā paēnā.

“Tētis un suns” ir sirsnīgs stāsts visai ģimenei par svarīgāko un vērtīgāko. Mēs katrs nojaušam, kas tas ir, bet ne vienmēr protam nosaukt vārdā. Šī grāmata ir par draudzību starp paaudzēm, vienaudžiem, mani un tevi.

Ja grāmatu jau esi izlasījis, RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina Tevi pārbaudīt zināšanas par grāmatu “Tētis un suns”, atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumu.

Jautājumi:

1. Kuru klasi beidza Magda?
  2. Uz kuru valsti  brauks strādāt tētis?
  3. Kas ir Magdai?
  4. Kādu suni ieraudzīja Magda?
  5. Kas izglāba Magdu?
  6. Kā mīļi tētis sauc Magdu?
  7. Ko Magda ar suni dara kopā?

Uzdevums:

Uzzīmē Magdai skaistu dārzu!

Atbildes sūti uz RCB filiālbibliotēkas “Vidzeme” e-pastu: rcb.vidzeme@riga.lv