Februāris “Pārdaugavā”

Janvārī RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā norisinājās balsojums “Kristaps Porziņģis pret Mairi Briedi. Ko izvēlies TU?”. Balsojumā ar 10 balsu pārsvaru uzvarēja M. Briedis. Visu janvāri apmeklētājiem bija iespējams piedalīties kopīgā puzles salikšanā un zīmējumu konkursā. Kopš janvāra apskatāmas divas mākslas izstādes – biedrības „Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” zīmējumu izstāde un  Edgara Būmeistera zīmējumu izstāde.

Februārī katru otrdienu plkst. 15:00 norisināsies pasākumi bērniem:

6. februārī spēlēsim XBOX, lai noskaidrotu, kurš i XBOX pavēlnieks Pārdaugavā.
13. februārī par godu Valentīna dienai darbosimies radošajā darbnīcā “Mīļuma darbnīca”. Kāpēc gan nesagādāt citiem prieku?
20. februāra pasākuma tematika ir mājdzīvnieki. Kādi tie ir, kādi ir populārākie un kādu mājdzīvnieku vēlētos tu? Paredzēta radoša darbošanās un uzdevumi.
27. februārī iespēja uzzināt, ko īsti dara bibliotekārs un kas vispār notiek bibliotēkā.

Visu mēnesi norisinās balsošana “Kaķi pret suņiem. Ko izvēlies TU?”, aplūkojamas arī grāmatu izstādes par suņiem un kaķiem, par Žilu Vernu un pašiem mazākajiem piedāvājam iepazīties ar dažādām grāmatu sērijām.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekiem sūtam sveicienus, anketu aizpildīšanas laiks ir pagarināts līdz 15. februārim :).

Pasākumi bērniem un ģimenēm

Šeit ir mūsu izveidotais materiāls par suņiem un kaķiem, kas papildina izstādi: Kaki_Suni

Šeit materiāls par Ž. Vernu: Žils Gabriels Verns