Atskats uz februāri un plāni martam “Pārdaugavā”

Sveiks! Prieks, ka nu jau klāt marts, jo mūsu bibliotēkā nevaram vien sagaidīt pavasari ar visām tā smaržām un krāsām! Ak, un, protams, arī pasākumiem 🙂 !

Nedaudz atskatoties uz februāri – balsojumā „Kaķi pret suņiem. Ko izvēlies tu?” ar astoņu balsu pārsvaru uzvarēja kaķi. Vēl februārī pie mums ciemojās Āgenskalna sākumskolas 2. klašu skolēni, lai uzzinātu, kā atrast informāciju par mežu, tā iemītniekiem, augiem u.tml. Arī tuvumā esoši bērnudārzi mūs apmeklēja, lai kā parasti pavadītu laiku bibliotēkā, iepazītos ar grāmatu daudzveidību un bibliotēkas piedāvātajām iespējām.

Bet tagad par martu – šī mēneša balsojums norisinās par diviem rakstniekiem – Deivu Pilkiju un Deividu Valjamsu. Martā mūsu bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā apskatāmas šādas izstādes:

• Pašiem mazākajiem skatāma izstāde par M. Stārasti, kurā vari aplūkot un uz mājām paņemt ne tikai parastās grāmatas, bet arī klausāmās un iepazīties ar informāciju par rakstnieci.
  • 1.-4. klasei apskatāma izstāde par dažādiem grauzējiem grāmatās. Nē, nē, ne mūsu grāmatās dzīvo grauzēji, bet gan grāmatu tēli – grauzēji, piemēram, Stiltons, Izmisulis, Mazais Stjuarts un citi.
  • 5.-7. klašu telpā skatāma izstāde par Lieldienām un izstāde, kas būs skatāma visu gadu  – „Latvija, pastāsti man…”.

Pasākumi, kas norisināsies martā:

• 6. martā plkst. 16:00 pasākums par M. Stārasti, kurā iepazīsimies ar rakstnieces un ilustratores dzīves gājumu, izstādi un arī radoši un aktīvi darbosimies.
  • 13. martā plkst. 16:00 radošā darbnīca, kurā tiks izgatavoti papīra ziedi.
  • 20. martā norisināsies bibliotekārā stunda. Iepazīsimies ar bibliotekāra darbu, sacentīsimies un par labi paveiktu darbu nopelnīsim uzlīmes.
  • 27. martā plkst. 16:00 pasākums par godu Lieldienām, kurā gan tiks spēlētas spēles, gan notiks radoša darbošanās.

Pasākumi bērniem un ģimenēm

Bērni un ģimenes mīļi gaidīti otrdienās plkst. 16:00 RCB filiālbibliotēkas „Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā.

RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava   Bērnu literatūras nodaļa
Dzirciema iela 26