Radošā vasara bibliotēkā

Pavisam nesen vēl teicām: „Vasara vairs nav aiz kalniem,” bet nu jau klāt ir rudens un skolas gaitas.

Tāpat kā Tev, arī mums bibliotēkā vasara bija raiba un dažādu aktivitāšu piepildīta. Bērni apmeklēja sešas radošās darbnīcas un piedalījās tematiskajās aktivitātēs.

Jūnijā  veidojām vasaras plānotāju –piedzīvojumu dienasgrāmatu. Sējām pupas, un tagad jau redzam, cik tās izstiepušās garas. Un arī ražas laiks nav pārāk tālu. 🙂

Jūlijā mēs atpūtāmies, bet augustā atkal sanācām kopā uz četru radošo darbnīcu ciklu „Saule, jūra vasara”– izgatavojot vēdekli, saules pulksteni, apgleznojot jūras akmentiņus un glīti noformējot vasaras kolāžu.

Noteikti Tev šajā vasarā sakrāti daudz notikumi un piedzīvojumi. Varbūt vēlies ar tiem padalīties ? Nāc pie mums! 🙂