Pirmssvētku rosme

22. decembrī, skolēnu ziemas brīvdienās, RCB Bērnu literatūras nodaļas lielākajiem un mazākajiem bērniem tika piedāvāts dažādu izklaidējošu, izglītojošu un radošu nodarbju klāsts.
Pirmspusdienā, Lasīšanas darbnīcas “Baltajā brīnumu laikā” ietvaros, mazajiem pirmsskolniekiem notika ziemas pasaku klausīšanās rīts, kura ietvaros bija arī Salavecīšu meklēšanas, atrašanas un saskaitīšanas akcija. Kā jau allaž šajā laikā mūsu Salavecīšu kolekcija ir ierindā, un vēl arī visi tie, kas attēloti uz grāmatu vākiem literatūras izstādēs!..

Īsi pēc 12, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekiem tika piedāvāta iespēja doties ziemas noskaņu cauraustā ekskursijā pa Vecrīgu, ko vadīja RCB Pieaugušo literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Inese. Pusotru stundu ilgajā ceļojumā pa vēstures takām un mūsdienu pasauli, guvām ieskatu tajā, kāda šobrīd ir arvien mainīgā Rīgas sirds. Liels paldies mūsu gidei!

Vairāk bilžu:

14.00 ikviens interesents tika aicināts piedalīties radošajā darbnīcā “Rotāsim svētkus!” Bibliotekāru vadībā tika darināti eglīšu rotājumi no papīra, dabas un citiem materiāliem, kā arī no kēksu formiņām un žurnālu lapām tapa pašas eglītes!