Būt ekspertam ir aizraujoši!

2015. gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” lasīšanas sezona tuvojas izskaņai – tā ilgs līdz janvāra beigām. Tie, kas tīkamo lasīšanas darbu jau veikuši, var ķerties pie novērtēšanas anketas aizpildīšanas.
Anketa rodama šeit:
Atgādinu, ka šogad lai to aizpildītu ir nepieciešams kods, ko var saņemt atnākot uz bibliotēku jeb piezvanot pa telefona numuru 67037130.
Kāds bijis šis lasāmgads? Visnotaļ bagātīgs.
„Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” ekspertiem piedāvājām gan neklātienes „tikšanās reizes” ar autoriem pie apaļā galda bibliotēkā, klausoties bibliotekāres sagatavoto stāstījumu par rakstnieku dzīves gājumu un literāro darbību, gan dažādas interesantas ārpus bibliotēkas izklaides.
Aprīlī viesojāmies pie Raiņa Esplanādē, kur skaļi skandējām dažādas vārsmas, tostarp arī no šā gada kolekcijas grāmatām. Maijā devāmies ekskursijā pa Ķengaragu. Septembrī iepazinām Centrālās dzelzceļa stacijas vēsturi un palūkojāmies kā tur dzīve rit šodien. Septembrī rosinājām ekspertus doties uz apgāda „Zvaigzne ABC” rīkoto tikšanos ar slaveno somu autori Sallu Simuku, kuras triloģija jauniešiem patlaban ir ārkārtīgi populāra daudzviet pasaulē. Oktobrī devāmies izglītojošā un aizraujošā ekskursijā uz Dabas muzeju. Gada nogalē, svētku gaidās, izbaudījām Vecrīgu ziemas noskaņās.
Mūsu eksperti ir zinātkāri, erudīti un vienkārši – vislabākie!
Paldies visiem, kuri palīdzēja šos mēnešus padarīt daudzkrāsainus un saistošus!
Aicinām pievienoties mums nākamajā lasīšanas sesijā šā gada maijā!