Hei, mūsējais!

Visu jūniju Bērnu literatūras nodaļā vari radoši darboties, izmēģinot ko tik visu var iesākt ar vienu priekšmetu – šoreiz tie ir gan jauni, gan jau cītīgi izstudēti žurnāli. Tos var lasīt, taisīt kuģīšus, cepures un pat iesaiņot dāvanas! Arī Tev noteikti ir kāda gaiša doma kā vēl tos var radoši izmantot, tāpēc gaidīsim Tavas idejas!
„Spēļu laukumā” visus interesentus gaida arī bibliotēkas galda spēļu parāde. Noteikti kāda šķitīs jauna, neredzēta, saistoša un radīsies vēlme uzraut kādu maču!
Šīs jūnija dienas daudziem no jums paiet obligātās un ne tik obligātās literatūras medībās un, mēs esam pārliecinātas!, ka daudzas no šīm izlasītajām grāmatām jums šķitīs tik aizraujošas un saistošas, ka gribēsies tās rekomendēt arī citiem lasītājiem. Šim nolūkam jūnijā sākām veikt aptauju un visu vasaru turpinām veidot jūsu ieteikto grāmatu izstādi „Mans vasaras atradums”. Nāc un iesaki!
Jūnijā nopietnus apgriezienus uzņēmuši arī „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” lasītāji, ļoti cītīgi „tīrot” galdu uz kura izvietotas šā gada kolekcijas grāmatas un itin bieži tur vairs nav redzamas tās grāmatas, ko būtu gribējies paņemt. Bet! Bez panikas! Ja grāmata nav izstādē, uz to noteikti var pieteikties rindā, tādējādi samērā ātrā laikā tiekot pie tās lasīšanas. Rindā jūs laipni ievietos bibliotekārs, tikai paudiet viņam šādu vēlmi.
Jūnijā 7. stāvā skatāma arī Rīgas 95. vidusskolas audzēkņu fotogrāfiju izstāde “Vasaras krāšņums,” vasaras noskaņas rosinošā „Svētkos sveic varžu koris” un citas.
2016. gadā Rīgas Centrālā bibliotēka atzīmē savu 110. jubileju, tāpēc Bērnu literatūras nodaļas lasītāji, kuri apmeklēs mūsu nodaļu 110. reizi, tiks pie mazas, bet jaukas balviņas!
Ar vasarā – tikšanās vieta: bibliotēka!