Jūlijs RCB Bērnu literatūras nodaļā

Šomēnes turpināsim iepazīstināt citus lasītājus ar saviem vasaras literārajiem atradumiem. Aptaujas rezultāti jau pamazām veido izstādi, kas gan ir ļoti „kustīga,” jo, kā jau tas arī iecerēts, lasītāju ieteiktās grāmatas dodas pie jauniem interesentiem.
Vasarīgas idejas smelties varēsiet divās izstādēs: viena būs nozaru literatūras atklāsmes izstāde, otra no cikla „Ielūkosimies žurnālos!” – lai raudzītu kā šo jūliju padarīt pavisam īpašu un atcerēšanās vērtu!
Turpinot daiļliteratūras fonda atklāsmi, šomēnes grāmatu parādē sevi prezentēs izdevniecības „Liels un mazs” grāmatas bērniem.
Kas jauns izdevniecībā, varat palasīt arī viņu mājas lapā:

15. datums, kā ikkatru mēnesi, ir jauno grāmatu diena, kad, pūces Ģertrūdes mudinošā acu skata vēroti, esat aicināti izvēlēties bibliotēkas jaunieguvumus. Te atgādināšu, ka grāmatu ceļš no izdevniecības uz grāmatnīcu vai no izdevniecības uz bibliotēku nav vienādi ātrs. Katra grāmata vispirms dodas uz Komplektēšanas un apstrādes nodaļu, lai tiktu apstrādāta izsniegšanai bibliotēkā, tāpēc mūsu jaunumi pie lasītājiem visbiežāk nonāk 2-3 mēnešus pēc tam, kad esat tos redzējuši grāmatnīcās.

Aicinām aplūkot arī foto izstādi „Vasaras krāšņums” kurā skatāmi Rīgas 95. vidusskolas audzēkņu skaistie foto veikumi.

Jūlija nogalē tiek plānots arī ārpus bibliotēkas pasākums – ekskursija „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” dalībniekiem un citiem interesentiem. Noteikti apmeklēsim Pludmales lasītavu Lucavsalā. Sekojat informācijai!