Pasākumi: RCB Bērnu nodaļa

Labo darbu sarakstiņš jūlijam

RCB Bērnu literatūras nodaļa (Brīvības iela 49/53) saviem lasītājiem ir izstrādājusi jau otro „Labo darbu sarakstiņu”, kur ir apkopotas, mūsuprāt, lietderīgas vasaras nodarbes. Pavadi savu vasaru interesantu aktivitāšu ieskautu! Pildi mūsu uzdevumus, nāc uz bibliotēku un pastāsti mums par paveikto!
Lūk, sarakstiņš jūlijam:
1.Iesaisties aizraujošā lasīšanas piedzīvojumā – „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”.
2. Izsaki kādam komplimentu.
3. Ikgadējie Jūras jeb Zvejnieku svētki tiek svinēti jūlija otrajā sestdienā, tātad šogad 11.jūlijā. Dodies ar ģimeni uz kādu piejūras ciemu vai pilsētu, un izbaudi pikniku jūras krastā.
4. Jūlija gaisu caurstrāvo liepziedu burvīgais aromāts, tādēļ dodies garā pastaigā, pieelpojot pilnu krūti saldās smaržas.
5. Piezvani kādam sen nesatiktam radiniekam.
6. Skaistie lavandu lauki nav aplūkojami tikai ārzemes, bet arī tepat Latvija!
7. Ik gadu 30.jūlijā daudzviet pasaulē svin Starptautisko draudzības dienu, tādēļ jūlijs ir piemērotākais mēnesis, lai izlasītu sava drauga mīļāko grāmatu.
Atceries, ka bibliotēkā ir daudz grāmatu, kas palīdzēs piepildīt tavas idejas un vēlmes. Ar mūsu piedāvājumu vari iepazīties šeit: https://katalogs.rcb.lv.
Interesantu jūliju kopā ar bibliotēku!

“Pasaku suns” bibliotēkā!

14.martā RCB Bērnu literatūras nodaļā (Brīvības ielā 49/53, 7.stāvā) projekta ”Pasaku suns’’ ietvaros notiks neparasta kanisterapijas nodarbība – bērniem būs unikāla iespēja lasīt kopā ar suni. Jā! Pie mums viesosies speciāli apmācīts Austrālijas aitu suns Kenzo un viņa saimniece Elizabete. … uzzināt vairāk

Ciemos bibliotēkā

Bibliotēka ir vislabākā vieta, kur lasītājam satikt rakstnieku. 5. martā RCB Bērnu literatūras nodaļā ieradās Rīgas 22.vidusskolas 4.klases audzēkņi, lai “Literārajā viesistabā” tiktos ar bērnu grāmatu autoru, mākslinieku un izdevēju Vladimiru Novikovu. Skolēni interesējās par daudz ko: kā rakstīt dzeju … uzzināt vairāk

Burtotava

RCB Bērnu literatūras nodaļā (Brīvības iela 49/53, tel. 67037130) sestdienas nodarbība pirmsskolas un sākumskolas bērniem. uzzināt vairāk