Aktuāli

Sveika, bibliotēka “Strazds”!

Septembris, kā vienmēr, mums ir ļoti intensīvs mēnesis, kad daudzas skolēnu grupas nāk ciemos uz bibliotēku. Tas ļoti priecē! Pie mums bija atnākuši skolēni no vairākām Juglas rajona skolām. Piemēram, otrdien, 13. septembrī pēc vasaras brīvlaika pie mums ciemos ar lielu interesi un vēlmi bija atnākuši Rīgas Montessori sākumskolas 3. un 4. klašu skolēni. Viņi jau sen ir mūsu draugi un lieli lasīšanas mīļotāji. Bērni paklausījās par grāmatu jaunumiem, apskatījās mūsu grāmatu un mākslas izstādes. Kopā uz vietas palasījām interesantas grāmatas un žurnālus. Berni pastāstīja kā bija pavadījuši brīvlaiku un ko sagaida jaunajā mācību gadā.

Bet jau trešdien, 14. septembrī pie mums pirmo reizi lai iepazītos ar bibliotēku atnāca Rīgas 63. pamatskolas divu trešo klašu skolēni. Bērni uzzināja kā var kļūt par bibliotēkas lasītāju, iepazinās ar bibliotēkas noteikumiem un kā meklēt grāmatas bibliotēkas fondā.

16. septembrī uz bibliotēku atnāca Rīgas Montessori sākumskolas 1. klases skolēni, lai attīstītu un veicinātu lasīšanas pamatprasmes. Bērni uzzināja kādas grāmatas ir pieejamas bibliotēkā, un ka šeit ir atrodamas arī interesantas galda spēles. Bērni izteica vēlmi kļūt par mūsu lasītājiem. Viņiem ļoti patika bibliotēkā.

Tā kā mums ir jaunu grāmatu draugu pieaugums, un tas ļoti priecē!

More from Aktuāli

Ko Tu zini par grāmatu “Rijīgā čūska un gudrā pele”?

Latviešu rakstnieka Jura Zvirgzdiņa grāmata “Rijīgā čūska un gudrā pele” ir viena no LNB Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatām kategorijā “5+”. Grāmatas autors Juris Zvirgzdiņš literatūrā ienācis 1982. gadā – rakstījis lugas, miniatūras, stāstus un … uzzināt vairāk

Privātā pirmsskola “Sparģelītis” viesojas RCB filiālbibliotēkā “Vidzeme”

RCB filiālbibliotēkā “Vidzeme” otrdienas rīts, 20. septembrī, iesākās ar jautrām bērnu čalām un rosību, jo pie mums viesojās privātās pirmsskolas “Sparģelītis” audzēkņi. Kopīgā ekskursijā bērni iepazina bibliotēku, vēlāk Bērnu nodaļā klausījās Kristīnes Neimanes pasaku “Ezītis, kam nebija kažociņa”, minēja mīklas … uzzināt vairāk