INTERNETS

Būsim droši internetā!

9.februārī vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” aicina ieskatīties grāmatās bērniem, kas iepazīstina ar interneta, sociālo tīklu un virtuālās vides drošības jautājumiem.

* Noklikšķinot uz grāmatas vāka attēla, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kur atradīsiet informāciju par konkrētās grāmatas pieejamību bibliotēkās.

Praktiskus ieteikumus drošībai virtuālajā vidē atradīsi šeit.

More from INTERNETS

Izzinošas un aizraujošas interneta vietnes

https://bernistaba.lsm.lv/  – Multfilmas, pasakas un cits sabiedrisko mediju saturs bērniem http://www.dzimba.lv/lv/ – Interesantas spēles, uzdevumu lapas un padomi par drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem http://www.berniem.csdd.lv/ – Uzdevumi un ilustratīvie materiāli skolēniem par drošību uz ceļa http://www.drosadiena.lv/ – Atjautīga spēle par … uzzināt vairāk

Noderīgas interneta vietnes lasīšanas veicināšanai, lasītprasmes uzlabošanai

Noderīgas interneta vietnes lasīšanas veicināšanai, lasītprasmes uzlabošana. Derēs skolotājiem, vecākiem, bibliotekāriem un citiem.   Āboltiņa, J. (2015). Lasīšanas pilnveides vingrinājumi. Izgūts no http://www.rspsac.lv/attistibas_centrs/pdf_docx/lasishanas%20prasmem.pdf Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm. Kādēļ svarīgi lasīt arī pieaugušajiem?Izgūts no http://www.laimigamgimenem.lv/1204/0/35101 Ar bērniem. Izgūts no http://www.satori.lv/list/ar-berniem Auziņa, … uzzināt vairāk