RADOŠI

Zīmējumi “Paldies, māsiņ! Tu liki man justies labāk!”

Saulaino dienu bibliotēkā aplūkojama bērnu zīmējumu izstāde “Paldies, māsiņ! Tu liki man justies labāk!”.  Zīmējumos attēlotas medmāsiņas, kuras rūpējas par bērnu veselību un emocionālo labsajūtu. Katrā zīmējumā ir stāsts par medmāsas darbu, kuru veido autora personīgā pieredze, un tāpēc tie ir tik dažādi un interesanti.

Izstāde tapusi projekta “Paldies, māsiņ! Tu liki man justies labāk!” ietvaros, kas tiek realizēts, sadarbojoties Rīgas Stradiņa universitātes Bibliotēkas struktūrvienībai Pasaules Veselības organizācijas Depozitārija bibliotēka Latvijā, Pasaules veselības organizācijai, Rīgas Centrālās bibliotēkas Ārējam apkalpošanas punktam Saulaino dienu bibliotēka BKUS.

Visi zīmējumi skatāmi arī virtuālā izstādē, pirmie 13 zīmējumi https://bibliotekaberniem.rcb.lv/aaa/saulaino-dienu-biblioteka/. Sirsnīgs paldies visiem zīmējumu autoriem, kuri atrada laiku un iedvesmu uzzīmēt savu stāstu par medmāsiņu!

More from RADOŠI

Virtuāla izstāde “Mans pavasaris”

Aprīlī   mēs uzaicinājām bērnus piedalīties virtuālās izstādes veidošanā. Rezultātā tapusi virtuāla bērnu darbiņu izstāde “Mans pavasaris” – no Lieldienām līdz Māmiņdienai. Paldies  jaunajiem māksliniekiem – ALBERTAM, ALEKSEJAM, ANASTASIJAI, DANAI, DĀRTAI, GABRIELAI,KATRĪNAI, MARIJAI, MELĀNIJAI, OLĪVIJAI, PĀVELAM UN REINIM par piedalīšanos! Ļoti … uzzināt vairāk