Pirmo reizi bibliotēkā

Ja gribi izpētīt bibliotēku pasauli, vispirms uzzini, kur atrodas tuvākā bibliotēka! Sameklēt tuvāko RCB bibliotēku ir iespējams šeit.

Lai kļūtu par BIBLIOTĒKAS LASĪTĀJU, ir jāiepazīstas ar bibliotēkas lietošanas noteikumiem. Ja apņemies tos ievērot, būs jāreģistrējas (jāpierakstās). Bērniem, kas ir jaunāki par 18 gadiem, reģistrējoties būs nepieciešami šādi 2 dokumenti:

  1. PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS –   pase vai personas apliecība (eID karte), kura būs jāuzrāda bibliotekāram. Ja Tev nav sava personu apliecinošā dokumenta, dodies uz bibliotēku kopā ar kādu no vecākiem; būs jāuzrāda viņa personu apliecinošais dokuments;
  2. RAKSTVEIDA PIEKRIŠANA jeb GALVOJUMS, kuru aizpildījis kāds no vecākiem; to iespējams saņemt bibliotēkā vai izprintēt no bibliotēkas mājaslapas www.rcb.lv. Galvojumā vecāki uzņemas atbildību par to, ka Tu ievērosi visus bibliotēkas lietošanas noteikumus.

Pēc reģistrēšanās saņemsi Rīgas Centrālās bibliotēkas LASĪTĀJA KARTI. Lasītāja karte vienmēr būs jāņem līdzi, kad dosies uz bibliotēku, jo to ir jāuzrāda bibliotekāram. Bez lasītāja kartes nevarēsi ņemt grāmatas lasīšanai mājās, nedrīkstēsi izmantot datoru. Lasītāja karti nevajadzētu pazaudēt vai sabojāt, jo par kartes atjaunošanu jāmaksā.

Rīgas Centrālās bibliotēkas LASĪTĀJA KARTE dod iespēju apmeklēt jebkuru filiālbibliotēku un izmantot visus to pakalpojumus – saņemt līdzņemšanai izdevumus, izmantot datorus, piedalīties pasākumos.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *